O mně

Ahojte, vítam Vás na Blogu Katinka :) Blog o mojich pocitoch, náladach, emociach, záujmoch, ale hlavne o všetkom tom, čo ma charakterizuje a robí samou seba !!!

Podporujeme

Poznáte produkt najrýchlejšie pôžičky? Vyskúšajte.Dnešná doba !!!

Krutá realita dnešnej doby....

"Zemiaky sú drahšie ako banány...Z údajne zdravého rybacieho mäsa,vytečie polovica vody.Mäsové výrobky neobsahujú mäso.V akciovom letáku Kauflandu je 30 inzerátov na požičanie peňazí.Jogurt obsahuje 45% mlieka.Bravčové rebrá sú drahšie ako bravčové stehno.Aj behom reči s kamarátom telefonujeme. Čím viac vecí máme,tým viac po ďalších túžime.
Náš mobil má toľko funkcii,že sa nimi chválime priateľom,ale pre život sú nevyužiteľné.
Slivky dovážame z Argentíny.Štátny sviatok je dôvodom opiť sa,ale prečo je ten deň sviatkom to 90% ľudí nevie.
Plačeme pri pohľade na opustené psy,ale opustení ľudia nás nezaujímajú.
Slovo ďakujem nahradilo slovo,,čo za to" Maslová buchta má záruku 12 mesiacov.
Kilo sušeného slepačieho hovna je drahšie než kilo kuracích stehien.
V meste máme 6 pizzerii,ale vepřo knedlo si nedám nikde.Návšteva kultúrnych pamiatok vyjde rodinu na 100euro.Polovica rodičov nemá peniaze na to,aby svoje deti poslali na lyžiarsky kurz. Doma denne gruntujeme,ale odpadky hádžeme mimo popolnice.Na televízii večer prepíname aj 25 programov,ale nájdeme len varenie celebrít,reality show,alebo reklamy.
Svojim blízkym pošleme aj tridsať stupídnych esemesiek,ale ani raz sa neopýtame ako sa majú. Pod pojmom kultúra sa nám vybaví návšteva multikina.Zaobstarávame si na splátky nadupané autá aj keď len raz do týždňa ideme do supermarketu a raz mesačne navštíviť svojich rodičov v dome dôchodcov.
Najpredávanejšie knihy sú kuchárky,každého kto sa objavil v smotánke,životopisy pseudohviezd a horoskopy.Existuje 30 časopisov pre ženy,ale ani jeden pre normálne ženy.
Zabudla som na niečo????????????"


Komentáře k článku

 
Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok